A+ A A-

Товари

Ласкаво просимо на сторінку з офіційними товарами гурту «Чиста Криниця».

Усім фанам Pagan, Folk, Black Metal варто послухати «Чисту Криницю» і, при бажанні, замовити продукцію цього музичного гурту.
Тут представлена різна продукція, ціни, умови оплати та доставки обговорюються через e-mail:

chysta_krynycya@meta.ua

Продукція відправляється по всьому світу дуже швидко. З усіх питань пишіть на e-mail.
Ми приймаємо оплату через PayPal. Для оплати замовлень ви також можете скористатися Western Union, MoneyGramm та іншими платіжними системами. Інші умови також узгоджуються.

Офіційні товари гурту

 

 

Футболки:

Представлена футболка «Чиста Криниця» - «Залишайся Українцем»
Висока якість, розмір L, зовнішній вигляд нагадує футболки блек-метал гуртів, тут використовується національна символіка в обрамленні з цікавими варіаціями. Футболка розроблена в ідеологічному стилі, притаманному гурту «Чиста Криниця».

Таким чином, купуючи дану футболку, ви отримуєте відмінний блек металічний мерч, оформлений в національному українському стилі, своєрідну та унікальну андеграундну блекметалічну річ.

Диски:


1) Диск "Доля", 2008 рік випуску (Blasphemous Terror Records, Німеччина)

«Ще не вмерла України ні слава, ні воля». Саме так хочеться розпочати цю рецензію. Такого чудового матеріалу я вже давно не чув. Останнім часом все більше і більше заздрю нашим сусідам з-за того, що у них існує стільки оригінальних, самобутніх груп з властивим тільки їм національним колоритом.

«Чиста Криниця» - одна з цих груп. Деякі можуть зморщити свій носик і сказати: «Так вони ж фашисти, націоналісти і т.д.». Але таким людям хочеться задати одне питання, а хіба любити свою Батьківщину це погано? Я думаю, що ні. Точно так само напевно думають учасники «Чиста Криниця». І це вони доводять своїми чудовими текстами і чудовою музикою. Слухати їх альбом, любити їх творчість? Вирішуйте самі. Я думаю, що учасники «Чиста Криниця» це не сотка баксів, щоб усім подобатися. Особисто для мене альбом «Доля» став одним з улюблених, і до його прослуховування я буду повертатися дуже і дуже часто.

П.С. На самому початку я написав, що заздрю нашим сусідам з приводу команд. Але й не тільки тому. Коротко обґрунтую, через що я ще їм заздрю. А заздрю я їм за те, що є у них те, що останнім часом більшість жителів РБ (прим. – Республіки Беларусь) категорично розгубило: це гордість за свою країну, гордість за свою мову, та й, зрештою, гордість за самих себе. І від цього стає якось боляче на душі та серці. (http://dark-world.ru)

View the embedded image gallery online at:
http://krynycya.org.ua/tovary#sigProGalleriaa208d4ef39

2) Диск "Симфония Життя", 2011 рік випуску (More Hate Productions, Росія)

Після перших двох альбомів і спліт диска, ЧИСТА КРИНИЦЯ остаточно відполірувала свій унікальний стиль, який на сьогоднішній день являє собою заміс зі шматків агресивного і монолітного black metal, і надзвичайно атмосферних і мелодійних ліній, близьких сучасній готичній сцені, все це засновано на базисі folk metal.

View the embedded image gallery online at:
http://krynycya.org.ua/tovary#sigProGalleriae5d0de90f2

 

red gold blue

Copyright by Chysta Krynycya 2012. All rights reserved.

Login

Sign In

User Registration
or Скасувати