A+ A A-

Клавішні Хресвельга

 

клавиши

Тим Хресвельг: "Цей інструмент поєднує в собі найважливіші для мене якості, а саме:

В ньому сконцентрований лише потрібний мені функціонал, в розпорядженні достатньо солідний набір якісних звуків, він найкраще підходить для живих виступів, максимально зручний, що дозволяє мені досягати найкращої продуктивності, при цьому інструмент досить компактний і достатньо легкий, що не може не радувати.

клавиши

Трохи історії:

Цей музичний інструмент часто супроводжував мене під час багатьох особливих подій, що не могло пройти безслідно. Атмосфера, створювана під час концертів за рахунок природного посилення паранормальних (для сучасної науки) енергетичних потоків, значно змінила енергетичну структуру фізичної складової даного інструменту, що надало йому властивості синхронізовувати енергетичні потоки живих істот, що знаходяться поблизу, це допомагає здійснювати енергетичні перетворення, сприяючі, згодом, здійсненню найбільш бажаних змін у фізичному всесвіті. У першому альбомі нашого гурту використовувався інший інструмент, що також мав певні особливості, але з переходом на новий ці властивості, разом з перенесенням музичних партій, відродилися знову.

Все це дозволяє відчувати музику не просто поєднанням звуків, але, перш за все, інструментом для створення особливої гармонії всередині кожного слухача."

red gold blue

Copyright by Chysta Krynycya 2012. All rights reserved.

Login

Sign In

User Registration
or Скасувати